A.A.R. plast s.r.o. Litovel
A.B.C., spol. s r.o. Bransouze
A.Z.O., s.r.o. Náměšť nad Oslavou
A+M Rousínov s.r.o. Rousínov
AB Facility, a.s. Praha 10, Vršovice
ABB  Energetické systémy, s. r. o. Brno
ABB  PRVNÍ BRNĚNSKÁ STROJÍRNA, s. r. o. Brno
ABB EJF a.s. Brno
ABB Energetické systémy, s. r. o. Brno
ACO Stavební prvky, k. s. Přibyslav
Acti Bois CZ, s. r. o. Křižanov
ADAST Blansko, a.s. Blansko
ADRIANA Popice
ADRIA-NEPTUN, s.r.o. Praha 1
ADW AGRO, a.s. Okříšky
ADW Bio, a.s. Sedlec u Náměště n. O.
ADW Bio, a.s. Okříšky
ADW Ex s.r.o. Moravské Budějovice
ADW GROUP, k.s. Třebíč
ADW Plus, s.r.o. Mladoňovice
ADW PLUS, s.r.o. Okříšky
ADW PLUS, s.r.o. Kojetice na Moravě
ADW spol. s r.o. Náměšť nad Oslavou
AFRISO, spol. s r.o. Praha 4 - Chodov
AGAR, s. r. o. Sedlice
AGRA - jeřáby, a. s. Slavkov u Brna
AGRA BOHEMIA, a.s., Přelouč Nové Hrady u Skutče
AGRIA Drásov, spol. s r.o. Drásov
AGRIS Jedovnice s.r.o. Jedovnice
AGRITEC, s. r. o. Hustopeče
AGRO 2000 - zemědělské služby, s.r.o. Třebíč
AGRO DRUŽSTVO Sebranice u Litomyšle
AGRO DRUŽSTVO Sebranice u Litomyšle
AGRO CHÝNOV Kloužovice, p. Chýnov
AGRO Liboměřice, a.s. Slatiňany
AGRO MĚŘÍN, a.s. Měřín
AGRO SERVIS CZ, s.r.o. Rajhradice
AGRO Stošíkovice, s.r.o. Prosiměřice
AGRO VYSOČINA, a.s. Žďár n. Sázavou
AGRO Žamberk, a.s. Žamberk
AGRODRUŽSTVO  Morkovice, družstvo Morkovice
AGRODRUŽSTVO BRŤOV-Lipůvka Brťov-Jeneč
AGRODRUŽSTVO JEVIŠOVICE Jevišovice
Agrodružstvo Kostice, družstvo Kostice
AGRODRUŽSTVO VRBOVEC Vrbovec
Agrofarma, s.r.o., Dolní Lažany Jaroměřice nad Rokytnou
AGROCHEMA, družstvo Studenec Koněšín
AGROMOTOR Velké Meziříčí, a.s. Velké Meziříčí
AGROPEK s.r.o. Ivanovice na Hané
AGROPOL Velké Bílovice, s.r.o. Velké Bílovice
AGROREAL, spol. s r.o. Břeclav
AGROS Vyškov - Dědice a.s. Vyškov
AGROS, a.s. Třebíč
AGROSERVIS s.r.o. Velké Bílovice
AGROSERVIS, 1.zemědělská a.s. Višňové Višňové, okr. Znojmo
AGROSTAV BUČOVICE, a. s. Bučovice
AGROTEC AUTO, s.r.o. Břeclav
AGROTEC, a. s. Hustopeče u Brna
Agrovýkup plus, s.r.o. Moravské Bránice
AGSTAV TŘEBÍČ, a.s. Třebíč
AGZAM s.r.o. Bučovice
ACHP Slavkov, a.s. Slavkov u Brna
Aircraft Industries, a.s. Kunovice
AKADEMIE STING BRNO - Jundrov
AKOR, s.r.o. Dukovany
ALBA - METAL, spol. s r.o. Břeclav - Ladná
Alena Pospíšilová, zubní technik Slavkov u Brna
ALFA INTERIÉR, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou
ALFE BRNO, s. r. o. Brno - Chrlice
ALIKA a. s. Čelechovice na Hané
ALIMA BRNO, s. p. Brno
ALIMA značková potravina, a.s. Praha 4
ALNUS, spol. s r.o. Strážnice
Aloisie Kramářová Zubní laboratoř Vyškov
AMETEK elektromotory, s.r.o. Náchod
AMYLON, a. s. Havlíčkův Brod
Antonín Prchal - PROTISK Velké Meziříčí
APIA CZ, s.r.o. Brno
APLICO Zlín Zlín
ARCIBISKUPSTVÍ OLOMOUCKÉ Olomouc
ARKA, akciová společnost Dolní Loučky
ASKOM spol. s r. o. Brno
ASTECH, s. r. o. Jihlava
ATOL Invest, a. s. Brno
Auto color Design s.r.o. Rýmařov okr. Bruntál
AUTO POKORNÝ, s.r.o. Brno
Autodílna Trnka Litostrov pošta Domašov
Autokarosárna Alojzov Alojzov
AUTOLAK SPEKTRUM, s.r.o. Opava
AUTOLAK, Jiří Běhal Prostějov
AUTOLAKOVNA 3 x M s.r.o. Miroslav
AUTOLAKOVNA F. KRÁTKÝ Vavřinec
AUTOLAKOVNA Medlovice, s.r.o. Ivanovice na Hané
AUTOLAKOVNA Miroslav MARŠÁL Brno
AUTOLAKOVNA Radovan Flodr Moutnice
Automedia, s.r.o. Brno
AUTOMOTIVE LIGHTING, s.r.o. Jihlava
Autonova Brno, spol, s r.o. Brno
AUTOOPRAVNA DREXLER Hluchov 101
AUTOOPRAVNA, JAN KUDRNA Mikulčice
AUTOPAL, s. r. o. Hluk
AUTORENOVACE - TOTH JOSEF Hodonín
AUTOSERVIS SEKNIČKA Polná
AUTOSTYL, s.r.o. Brno
AVIA Novosedly a.s. Novosedly na Moravě
AZ Holding a.s. Rovečné
AZ SERVIS, a.s. Brno
B.N. s.r.o. Brno
BACHL, spol. s r.o. Modřice u Brna
BALAKOM a.s. Opava 9 - Komárov
BALCAR vzduchotechnika, s.r.o. Trutnov
BÁŇSKÉ PROJEKTY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ akciová společnost Valašské Meziříčí
BARUM CONTINENTAL, s. r. o. Strážnice okres Břeclav
BARUMTECH, s. r. o. Zlín
BASF Stavební hmoty Česká republika, s.r.o. Chrudim
BAST, s.r.o. Moravské Budějovice
Baťa, a.s. Zlín
BAŤOVA NEMOCNICE Zlín
BAU - projekt spol. s r.o. Havlíčkův Brod
BAYER, s.r.o. Fryšták
BEGHELLI - ELPLAST, a. s. Brno
BENAMI PLUS, s.r.o. Miroslav
BENAMI-Mikulka Alois-Prodej PHM Miroslav
BENAPO, s.r.o. Břeclav-Kostice
Berg Factory Czech s.r.o. Brno
BEST - Business, a.s. Vyškov
BESTOL GROUP a.s. Olomouc
Beton Brož, s.r.o. Otnice
BETONKA Mělník
Bingo Rozmarýn JM, s.r.o. Znojmo
Biocel Paskov a.s. Paskov
BIOVETA a. s. Ivanovice na Hané
BL, s. r. o. Nový Bydžov
BLOK spol. s r. o. Bojkovice
BMT ČR, s.r.o. Brno
Bodycote Heat s.r.o. Praha
BOPO, a. s. Třebíč - Borovina
BOSCH DIESEL, s. r. o. Jihlava
BOTANA Skuteč, a.s. Skuteč
BOTANA XCT, s.r.o. Polička
BÖTTCHER ČR, k.s. Vyškov
BOUZOVSKÁ ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST, a.s. Bouzov 60
BPP spol. s r.o. Brno
Bramac střešní systémy, spol. s r.o. Praha 9 - Vysočany
BRASS, s. r. o. Brno
BRHEL ZDENĚK Nový Poddvorov
BRNOCAR, provozovna IDEA SPORT s.r.o. Brno
Brůček František Velké Bílovice
Břetislav Ludvík Přísnotice
BTH Slavičín, spol. s r.o. Slavičín
BUILDING centrum - HSV, s.r.o. Velké Meziříčí
Bystřicko, a.s. Bystřice nad Pernštejnem
Bystřicko-Povrchové úpravy, a.s. Rožná nad Pernštejnem
C.H.S. Praha s.r.o. Praha 7 - Holešovice
CANOCO, spol. s r.o. Brno
CEA Product s.r.o. Boskovice
Celní ředitelství Brno Brno
Cembrit, a.s. Beroun 3 - Závodí
CENTOS, a.s. Znojmo
CENTRO Hustopeče a.s. Hustopeče u Brna
CENTROKOV, spol. s r. o. Brno
Centropen, akciová společnost Dačice
Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. Brno
CEZAVA BLUČINA, a. s. Blučina
CIHELNA IVANČICE, a. s. Ivančice
CIHELNA MALENOVICE, s.r.o. Zlín 4
Církevní studentský domov PETRINUM Brno
COLAS CZ, a.s. Praha 9
Color Karos, s.r.o. Drnovice u Lysic
COLOR profi, s.r.o. Boskovice
COMING Plus, a.s. Praha 5 - Zbraslav
COMMERCIAL INTERTECH, s.r.o. Šternberk
CRYSTALEX, a. s. Květná u Uherského Brodu
CRYSTALEX, a. s. Karolinka
CRYSTALEX, a.s. Chlum u Třeboně
CST METALL, s.r.o. Hostinné
CTZ s.r.o. Uherské Hradiště
CUTISIN, s.r.o. Jilemnice
Cyrilometodějská střední pedagogická škola a gymnázium Brno
CZ SVAZIKO VYŠKOV, s.r.o. Vyškov
CZECH PLASTIK PRODUCTION, s.r.o. Karviná - Doly
ČESKÁ POŠTA, s.p. Jihlava, Masarykovo nám. 8
Česká republika - Ministerstvo obrany Praha 6
Česká soukromá automobilová doprava s.r.o. Turnov
ČESKÁ SPOŘITELNA a.s. Opava, nám. Republiky 15
ČESKÁ SPOŘITELNA, OP Třebíč Třebíč
ČKD MIROSLAV, s. r. o. Miroslav
ČKD MOTORY, a.s. Hořovice
ČMKS - Jihlavská lokomotivní společnost, s.r.o. Jihlava
ČSAD BOSKOVICE, a.s. Boskovice
ČSAD BRNO HOLDING, a. s. Brno
ČSAD Břeclav, a.s. Břeclav
ČSAD BUS SEMILY a.s. Semily
ČSAD s.p. Hradec Králové Svitavy
ČSAD s.p. Hradec Králové Vysoké Mýto
ČSAD s.p. Hradec Králové Pardubice
ČSAD s.p. Hradec Králové Dvůr Králové n. L.
ČSAD s.p. Hradec Králové Jičín
ČSAD SERVIS BRNO, a.s. Brno
ČSAD Tišnov Tišnov
ČSAD VYŠKOV, a. s. Vyškov
DCT, s.r.o. Černá Hora
DELTA PANEL, s.r.o. Znojmo
DERA FOOD TECHNOLOGY-CZ, s.r.o. Brno
DESTRA Co., spol. s  r.o. Brno
DETA OIL, s. r. o. Rapotín
Detekta s. r. o. Brno
Dětský domov a Speciální školy Boskovice
DEZA, a.s. Valašské Meziříčí
DIAMO, státní podnik  odštěpný závod GEAM Dolní Rožínka
DIPRO FABRIKS CZ, a.s. Rájec - Jestřebí
DIPRO v.d.i. Proseč u Skutče
DISPERGA, spol. s r.o. Nové Město na Moravě
DK GROUP a.s. Jihlava
Domov důchodců Nové Hvězdlice Nové Hvězdlice 200
DONAK, spol. s r. o. Vyškov
Dopravní podnik města Brna, a.s. Brno
DOPRAVNÍ STAVBY HOLDING, a.s. Olomouc
Dopravní stavby Svitavy a.s. Svitavy 4
Doubravická a.s. Doubravice n/Svit.
DRAFT - OVA, a.s. Opava
Draft Inc, s.r.o. Brno
DRAKA KABELY s.r.o. Velké Meziříčí
Drůbež - Vysočina spol. s r.o. Moravské Budějovice
DRUMEL a Co s.r.o. Česká Třebová
DRUPOS - PROJEKT v.o.s. Havlíčkův Brod
Družstvo vlastníků Batelov Batelov
DŘEVODĚL v.d. Zastávka u Brna
DŘEVOKOV, s. r. o. Zastávka u Brna
DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o. Koryčany
DŘEVOPROGRAM, s. r. o. Břeclav
DŘEVOSPOJ BŘECLAV, v. d. Břeclav
DŘEVOVÝROBA - Miroslav Jun Zastávka u Brna
Duke Engineering & Services, a. s. Brno
DŮM ZDRAVÍ MIKULOV, s.r.o. Mikulov
DVP Ametyst, družstvo vlastníků půdy Vladislav
DÝHA Chrast, spol.s r.o. Chrast okr. Chrudim
E - COM, s.r.o. Slavkov u Brna
Ecler & Ecler, Thermotechnik cz. spol. s r.o. Brno
ECOWAY, s.r.o. Olomouc
Edwards Services, s.r.o. Lutín
EIKA Znojmo, a. s. Znojmo
EKO-BIO VYSOČINA, spol. s r. o. Třebíč
Ekolaky, s.r.o. Archlebov
Ekologické Centrum spol. s r. o. Praha 5
EKONOMICKÉ SLUŽBY - ing. Štěpán ČERVEŇÁK Drnholec
EKOTERMEX, a. s. Vyškov
ELEKON, s. r. o. Vyškov
Elektrizace železnic Praha,a.s., útvar speciálních činností Praha 8
ELTODO BRNO, spol. s r. o. Brno
ELVYT s.r.o. Dolní Dunajovice
EmAl spol. s r. o. Tvrdonice
EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES, s.r.o. Praha 1
EMP, s. r. o. Slavkov u Brna
EMSEKO, s. r. o. Zlín
ENDIS a.s. Velké Meziříčí
ENERGETIK, s. r. o. Lanškroun
ENVING, s. r. o. Brno
ENVIREX, spol. s r.o. Nové Město na Moravě
EPCOS s. r. o. Šumperk
ETES, s.r.o. Přerov
EURONOVA, a.s. Brno
Euronova, a.s. Brno
EUROPEAN DATA PROJECT, s.r.o. Praha 5 - Smíchov
EVČ s.r.o. Pardubice
EXNER, s.r.o. Ostrava- Zábřeh
EXTERIER BETON, s.r.o. Pozořice
Fakultní nemocnice Brno Brno - Bohunice
FAKULTNÍ NEMOCNICE V OLOMOUCI Olomouc
FALCON spol. s r.o. Kyjov
FARMAK, a. s. Olomouc
FARPAP s.r.o. Velké Bílovice
FAST INTERIER A DESING s.r.o. Cholina 221
FenStar s.r.o. Hodějice
FERAMO METALLUM Brno
FEZKO a. s. Strakonice
Filtrační technika, spol. s r.o. Praha 6
FILTRACHEM spol. s r.o. Brno
FINAL color Skalice nad Svitavou
fischer Vyškov spol. s r.o. Vyškov
FK Dřevěné lišty, s.r.o. Bojanovice
FLAGA- PLYN spol. s r.o., Plnírna PB Hustopeče
Flextronics International s.r.o. Brno
FORD RAŠÍNO Kuřim
FOREST - SERVIS s.r.o. Světlá nad Sázavou
FORETNÍK František Ing. Krumvíř 19
FORM s. r. o. Horní Lideč
FORM, a. s. Závod 3 Čejč
FORNAX, spol. s r.o. Strážnice
FORTE, a.s. Mostkovice
Fosfa, akciová společnost Břeclav - Poštorná
FRAMOZ a.s. Rousínov
FRANĚK v.o.s. České Budějovice
Fritzmeier, s.r.o. Vyškov
FRUTA MODŘICE, a. s. Modřice u Brna
FYTOLO, s.r.o. Loštice
G.U.N. s.r.o. Brno
GABAŠ+HARÁSEK, spol.s r.o. Znojmo
GALLI Otrokovice Otrokovice
GALVA Prostějov
GALVIA spol. s r. o. Třemošnice
GAPA Obchodní a.s. Tišnov
GASTEC s.r.o. Hustopeče u Brna
GEOPOS, spol. s r.o. Morkovice
GEOTEST BRATISLAVA, s. r. o. Bratislava
GEVIN-Kovošrot, s.r.o. Třebíč
Global UB, s.r.o. Uherský Brod
GUMOTEX, a. s. Břeclav
GYMNÁZIUM Karviná - Nové Město
GYMNÁZIUM BRNO Brno
Gymnázium Jeseník Jeseník
GYMNÁZIUM Mor. Krumlov Moravský Krumlov
GYMNÁZIUM TIŠNOV Tišnov
Hajduch & Kusyn, s.r.o. Dolní Lhota
HALAČKOVA PILA, s.r.o. Domašov
HALUMS, a.s. Rožná nad Pernšt.
Havlíčkovo gymnázium Havlíčkův Brod
HEDVA, a. s. Moravská Třebová
HELAR, s.r.o. Prostějov
HELPTEAM, a.s. Brno
HEMPEL (Czech Republik) s.r.o. Brno
Hepek, s.r.o. Brno - Zábrdovice
Hestego, s.r.o. Brno
HKP METAL, s.r.o. Osová Bítýška
HLAVÁČ LUBOMÍR Blansko
Honed s.r.o. Brno
HOPE, s. r. o. Jablonec nad Nisou
Horák energo,s.r.o. Čejč
HORNET Holešov, s.r.o. Holešov
HOSPODÁŘSKÉ DRUŽSTVO Určice
HOSPODÁŘSKÉ OBCHODNÍ DRUŽSTVO Velké Meziříčí
Hotel IBIS PRAHA KARLÍN Praha 8
HOTEL M & M Jáchymov
HOTEL MODRÁ HVĚZDA Milevsko
Hotel NEPTUN - Josef Smetana Brno
HOVA spol. s r. o. Jiříkov Jiříkov
HTT - TESLA PARDUBICE, s. r. o. Pardubice
HUMPOLECKÉ STROJÍRNY HUMPOLEC, a.s. Humpolec
HYBRITECH, a. s. Kroměříž
CHEMONT, a. s. Brno
CHEMOPLAST akciová společnost Brno
CHEMPEX - HTE, a. s. Brno
CHRIŠTOF spol s r. o. Vyškov
IDEAL ČESKÁ s.r.o. Praha 5
IDEAL ČESKÁ s.r.o. Praha 5
IEG s.r.o. Jihlava
IGTT, a. s Zlín - Louky
IKEM Praha 4 - Krč
IKVA, výrobní družstvo Ivančice
ILBAU MORAVA, a. s. Olomouc
ILD kovo, s.r.o. Kladno
IN Boskovice, a. s. Boskovice
ING.MATOUŠEK JAN - AGROSTAV JEVÍČKO Jevíčko
INSTA Ivanovice na Hané, s.r.o. Ivanovice na Hané
INSTASTAV HELÁN s.r.o. Troubsko
INTECON, s.r.o. Velké Bílovice
INTEGRA a.s. Žabčice
Integrovaná střední škola Vyškov
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna
Integrovaná střední škola - Centrum odborné Brno
INTEGROVANÁ STŘEDNÍ ŠKOLA KOJETÍN Kojetín
INTEGROVANÁ STŘEDNÍ ŠKOLA KOJETÍN Kojetín
Integrovaná střední škola managementu a služeb Slavkov u Brna
Integrovaná střední škola podnikání a služeb Havlíčkův Brod
INTERBUY, s. r. o. Brno
INTEREXPO BRNO, spol. s r. o. Brno
interStroj, akciová společnost Veselí nad Moravou
INVESTA International a.s. Kuřim
INŽENÝRSKÉ STAVBY BRNO, s. r. o. Brno - Medlánky
IS PERSEUS, spol. s r.o. Brno
ISH&MSA ČERPADLA, a.s. Olomouc
ISH, a. s. Olomouc
ISOBAST s.r.o. Moravské Budějovice
IVACAR Ivančice Ivančice
Ivan Musil a Magdalena Báčová Náměšť nad Oslavou
Ivan Šrubař - stolařství Ivanovice na Hané
IZOLAS, spol. s r.o. Brno
JAN BUKOVSKÝ SYNOVÉ, spol. s r.o. Žďár nad Sázavou
Jan Strnadel Opava
JAROSLAV ČERNÝ  MINIGAL Krucemburk
JEDNOTA Moravské Budějovice, s.d. Moravské Budějovice
Jemča, a.s. Jemnice
JESI spol. s r. o. Šlapanice
JEVImetal spol. s r.o. Česká Třebová
JIHLAVAN, a. s. Jihlava
JIHOMORAVSKÁ ARMATURKA, spol. s r. o. Hodonín
JIŘÍ DRÁŽDIL Slavkov
Jiří Cháb Jihlava
JIŘÍ STEUER Osoblaha
Jiří Svoboda - Fagus Předín
JOKA - Moravský Krumlov s. r. o. Moravský Krumlov
Josef Komárek Horní Dunajovice
JOSEF LAPEŠ Hostěradice
JOSEF MINAŘÍK Šaratice 250
Josef Valíček - TAMPOTISK Vyškov - Dědice
Josef Votava - JV stolařství Šakvice
JULIUS MEINL MORAVA, a.s. Brno
JULIUS MEINL Praha spol. s r. o. Praha 4
JUNIOR CENTRUM a.s. Seč
JúS, s.r.o. Brno
K+L s.r.o. Brno
KABLO ELEKTRO Velké Meziříčí, spol.s r.o. Velké Meziříčí
KAD s.r.o. Krkonošská autobusová doprava Vrchlabí
KAME - EKO, a. s. Ostrava - Přívoz
Kamenolomy ČR Herous s. r. o. Skalice nad Svitavou
Kancelář veřejného ochránce práv Brno
Karel Kreps Vysoké Popovice 146
KB CR Systems s.r.o. Vyškov
KDR KOVODRUŽSTVO Rychnov nad Kněžnou
KEDO zpracování kovů a dřeva, s.r.o. Polešovice
KEPÁK GROUP, a.s. Zbýšov u Brna
KERAMIKA KRUMVÍŘ, spol. s  r.o. Krumvíř
KIKA Nábytek s.r.o. Říčany
Kili - produkt s.r.o. Šlapanice
KM BETA, a.s. Hodonín
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. Polička
KOJÁL Krásensko, družstvo Vyškov
KOOL Trading, spol. s r.o. Třešť
KOOPERACE Hrotovice a.s. Hrotovice
KOOPERACE, a.s. Třebíč
Koral, s.r.o. Tišnov
KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. Kostelec u Jihlavy
Kotásek David Osoblaha
KOUPALIŠTĚ HUSTOPEČE Hustopeče u Brna
KOVOLIT, akciová společnost Modřice
KOVONA, a.s. Lysá nad Labem
KOVOPROJEKTA BRNO, a. s. Brno
KOVOVÝROBA Dolní Rožínka, spol. s r.o. Dolní Rožínka
KOVOVÝROBA HIRŠ Měnín
KPB INTRA s.r.o. Bučovice
KPS Moravské Budějovice, a.s. Moravské Budějovice
KRAHÜT-GROUP, s.r.o. Žďár nad Sázavou
KREMATORIUM OSTRAVA Ostrava 10
Krematorium Ostrava, a. s. Ostrava - Slezská Ostrava
KROMEXIN Products spol. s r.o. Kroměříž
KRONES, s.r.o. Popůvky u Brna
KUBI, spol. s r.o. Brno
KÜBLER-HOLZ-Export-Import Moravské Budějovice
Kuličkové šrouby Kuřim, s.r.o. Kuřim
KUTT, spol. s r. o. Brno
Květiny-ovoce-zelenina L. Raidová Kravaře
LACHEMA, a.s., odštěpný závod Blansko Blansko
Lachema, s.r.o. Brno
LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o. Prostějov
LAKOVNA KACHLÍK Střelice
LAVIS, a. s. Praha 9
LDM, s.r.o. Česká Třebová
LEAR CORPORATION Vyškov
Lesní společnost Jihlava, a.s. Jihlava
Lesy města Brna, spol. s r.o. Kuřim
LETECKÉ ZÁVODY, a. s. Kunovice 1177
Letostroj Letovice, s.r.o. Letovice
LIGNIT HODONÍN, s. r. o. Mikulčice
LIGNOR BUČOVICE spol. s r.o. Bučovice
LIHOVAR JÁMY, s. r. o. Jámy 32
LIHOVAR NOVÉ VESELÍ, s. r. o. Nové Veselí
LIHOVAR SYROVICE, s. r. o. Syrovice
LIKO SÁDEK, s.r.o. Stařeč
LIKOV Lipůvka spol. s r.o. Lipůvka
Linde Gas a.s Praha 9 - Kyje
LITEP, spol. s r.o. Určice
Lubomír KOBLIHA Hrušovany nad Jevišovkou
Ludmilla DONÁTOVÁ - Prádelna a čistírna Hodonín
Ludvík Jaroš Letovice
Lumír Buchta Rousínov
LUWA, spol. s r.o. Brno
M - ELTES Vojtkovice
M. I. F. - CS, závod Dřevovýroba IDA Malé Svatoňovice
M. L. S., s. r. o. Olomouc - Holice
M.K.R. PLUS, spol. s r.o. Zábřeh na Moravě
Máca Josef a František, s.r.o. Třebíč
MADEKOP, spol. s r.o. Vrbice
MAFRA, a.s. Praha 5
MAGNUM Parket, a.s. Vyškov
MAIER CZ, s.r.o. Prostějov
Majetková, správní Praha 3
MalenaLak, s.r.o Třebíč
MANEX & CO, a.s. Bořetice
MANO CROSS, spol. s r.o. Třebíč
Marek Volf Frýdek - Místek
MARO spol. s r.o. Hlubočky
MARTIN SMĚTAL Olomouc - Bystrovany
Masarykova univerzita v Brně, lékařská fakulta Brno
MATE, a. s. Brno
MATĚJKA - ŠTOLFA v.o.s. Luleč
Mateřská škola Rousínov Rousínov
MAVET a.s. Hořovice
MAVET, a. s. Třebíč Třebíč
Mazda AB Auto Brno s.r.o. AB AUTO Brno, s.r.o. Brno
MEGA D.U., s.r.o. Dambořice
MEGAWASTE - Ekoservis s.r.o. Šternberk
MECHANIZACE TRAŤOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ Brno
MESIT ekologie, s.r.o. Uherské Hradiště
MESPOL Medlov, a.s. Uničov 1
Město Ivančice Ivančice
Město Kuřim - odbor výstavby Kuřim
Město Kuřim - správa bytů Kuřim
Město Manětín Manětín 256
Město Třebíč Třebíč
Městská správa bytů Kuřim s.r.o. Kuřim
Městská údržba a služby Vyškov Vyškov
MĚSTSKÝ ÚŘAD Nové Město n. Moravě
MĚSTSKÝ ÚŘAD LITOVEL Litovel
Městský úřad Rájec - Jestřebí Rájec - Jestřebí
MĚSTSKÝ ÚŘAD SKUTEČ Skuteč
MĚSTSKÝ ÚŘAD VALTICE Valtice
Městský úřad Vítkov Vítkov
METAFORM, s.r.o.
METAFORM, s.r.o.
Liberec
METAL Znojmo a.s. Znojmo
METALPRES, s. r. o. Zastávka u Brna
MÉTIS cz, s.r.o Brtnice
Mgr. Pavel SEMERÁD Brno
MGV, a.s. Vyškov
MIHAL Stanislav Velká Bíteš
Miroslav Krajíček Luhačovice
Miroslav Lukáš - Auto Lukáš Valašské meziříčí - Krásno nad Bečvou
Miroslav PŘIKRYL Stolařství Bělkovice - Lašťany
MK SERVIS, s.r.o. Brno-Černovice
MN HOLDING, s. r. o. Olomouc
MN Petrol, s.r.o. Brno
MOMENT, spol. s r.o. Zlín
MONTAS, a.s. Hradec Králové
MONTGAS, a.s. Hodonín
MORAVA PUSTIMĚŘ družstvo Pustiměř
MORAVIA - MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ, s. p. Hlubočky
Moravolen Bruntál, a.s. Bruntál
MORAVOSTAV BRNO, a. s. Brno
Moravská Agra a.s. Velké Pavlovice Velké Pavlovice
MORAVSKÁ POHŘEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. Olomouc 9
MORAVSKÉ RAFINERIE, a.s. Novosedly
Moravské sklárny Květná, s.r.o. Strání - Květná
MORAVSKO-SLEZSKÉ TEPLÁRNY Ostrava
MORN, spol. s r.o. Vyškov
MOSER LEGNO, s.r.o. Pelhřimov
MOSTÁRNA Hustopeče Hustopeče u Brna
MOTOREST U STŘELNICE Prosiměřice
MOTORPAL, a.s. Jihlava - Staré Hory
MOTORTEC, s.r.o. Brno
Movianto Česká republika s.r.o. Brno
MP-SOFT, s.r.o. Ivančice
MRAZÍRNY Višňové Višňové u Moravského Krumlova
MŠ BRNO, Dubová 2 Brno
MT DESIGN, spol. s r.o. Třebíč
MTSP, a. s. Moravská Třebová
Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r. o. Olšany 19
MUSIL-interier & nábytek Židlochovice
MV ČR, Odborné učiliště požární ochrany Brno - Líšeň
MV ČR, Policie ČR Liberec 1
MV ČR, Policie ČR, správa SVČ kraje Ústí nad Labem
MV OU požární ochrany  
MWG ENERGY s.r.o. Brno
Nábytek Exner, spol. s r.o. Kutná Hora 3
NADACE BAROKNÍHO DIVADLA Český Krumlov
Národohospodářská vyšší odborná škola Boskovice
NEMOCNICE BŘECLAV, Břeclav
Nemocnice Dačice Dačice
NEMOCNICE CHRUDIM Chrudim
NEMOCNICE města  BROUMOVA Broumov
NEMOCNICE S POLIKLINIKOU Hustopeče u Brna Hustopeče u Brna
NEMOCNICE S POLIKLINIKOU Nový Jičín Nový Jičín
NEMOCNICE ŠUMPERK, spol. s r.o. Šumperk
NEMOCNICE v Ústí nad Orlicí Ústí n. Orlicí
NEMOCNICE VALTICE Valtice
NEMOCNICE VSETÍN Vsetín
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov
Nemocnice Znojmo Znojmo
Neuman Pavel Bošovice
Nordson CS, spol. s r.o. Brno
NOSRETI, a.s. Ostrava - Mariánské Hory
NOVIKO a.s. Brno
NOVOINVEST a.s. Brno
NOX CONTROL, s.r.o. Brno
NUCLEA, spol. s r.o. Třebíč
Obec Batelov Batelov
Obecní úřad Sedlec u Mikulova
Obecní úřad Vlachovice
OBECNÍ ÚŘAD - HROCHŮV TÝNEC Hrochův Týnec
Obecní úřad Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou
Obecní úřad Branná Branná 23
Obecní úřad Melč Melč
OBECNÍ ÚŘAD NIKOLČICE Nikolčice 85
Obecní úřad Osoblaha Osoblaha
Obecní úřad Postřelmov Postřelmov okr. Šumperk
Obecní úřad Rajhrad Rajhrad
Obecní úřad Růžďka Růžďka okr. Vsetín
OBECNÍ ÚŘAD SEČ Seč
Obecní úřad Šumná Šumná 149
Obecní úřad Újezd u Brna Újezd u Brna
Obecní úřad Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou
Obchodní akademie a Střední zemědělská škola Bruntál
OBCHODNÍ SLADOVNY, a. s. Prostějov Prostějov
OBCHODNÍ SLADOVNY, a.s. Ivanovice na Hané
OBNOVA - Výrobní závody, spol. s r.o. Bílovice nad Svitavou
ODBORNÁ DĚTSKÁ LÉČEBNA Chocerady Chocerady
Odborný léčebný ústav Paseka Paseka 145
Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH Ivančice
OK FINAL s.r.o. Žamberk
Okna - Harald spol. s r.o. Sobotín
Okoun Milan Vlachovice
OKRESNÍ SOUD Třebíč
Okresní úřad Prostějov Prostějov
OKRESNÍ ÚŘAD TŘEBÍČ Třebíč
Okresní ústav sociálních služeb Prostějov
Okresní ústav sociálních služeb Třebíč Třebíč
Olterm & TD Olomouc, a. s. Olomouc
OMEGA INVEST GROUP, s.r.o. Olomouc
OPRAVNA OBUVI Vlasta Šujanová Brno
ORGREZ, a. s. Brno
OSNADO, spol. s r. o. Stará Paka
OSTROJ Opava Opava
OTECO CZ, spol. s r.o. Bučovice
OTIS Escalators s.r.o. Břeclav
PALI s.r.o. Chotěboř
PAPÍRNA LOCHOVICE, státní podnik Lochovice
PAPÍRNY BRNO, a.s. Brno
Pardubická krajská nemocnice, a.s. Pardubice
Pavel Bartoník INTOP Olomouc
Pavel Fischer - Truhlářství 2000 Velké Meziříčí
Pavel Šmerda Fa MIRROR, stolařství  - sklenářství Holubice
PBTH, s.p. Vyškov
PEGAS - DS a.s. Znojmo
PEGAS - NT a.s. Znojmo
PEGAS - NW a.s. Znojmo
PEGAS, a.s. Znojmo
Penzion pro důchodce Ivančice
PETR FIEDLER Přibice
PETR MAJER - ANAH Slavkov u Brna
Pharmos, a.s. Ostrava
PHOENIX Lekárenský velkoobchod, a.s. Praha 15 - Hostivař
PILANA TOOLS Saw Bodies spol. s r.o. Zborovice
PIVOVAR A SODOVKÁRNA BŘECLAV, a. s. Břeclav
Pivovar Pernštejn, a.s. Pardubice
PKZ Keramika Poštorná a.s. Břeclav - Poštorná
PLAST SERVIS - L, s.r.o. Praha 9
PLASTKOV AUTOMOTIVE, a. s Hlinsko
PLIVA - Lachema Diagnostika, s.r.o. Brno
PLOMA, a.s. Hodonín
PMT REAL, a.s. Uherské Hradiště
Pohřební a hřbitovní služby města Brna spol. s r.o. Brno
POINT CZ, s.r.o. Brno
Poledna Milan - PLYNOTERM Brno
Poličská nemocnice s.r.o. Polička
Poliklinika Brno-venkov Brno
POLIKO a.s. Šardice
PONY PLAST s.r.o. Otrokovice
POUBA Koruna, spol. s r.o. Opava
PP HOSPITALS s.r.o. Dačice
PRACTIC 99, s.r.o. Brno
Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o. Jihlava
PRAGOMONT GROUP, s. r. o. Praha 1
PRAKOM Brno, a. s. Brno
PRAMEN IK Morava Jih, a.s. Boskovice
PRAMET, a.s. Potštejn u Ústí nad Orlicí
PRAMOS, a.s. Šitbořice
PRÁŠEK JIŘÍ Kuželov
PREFA BRNO, a. s. Brno
PREFA TROUBELICE, a. s. Troubelice okr. Olomouc
Primasil, s.r.o. Mikulov
pro Kovoděl s.r.o. Moravský Písek
PRo-5 s.r.o. Brno
PROCTOR, spol. s r. o. Brno
PROFER CZ, s.r.o. Bohdaneč
PROFILEST, s.r.o. Slavkov u Brna
PROMACOM, s.r.o. Kuřim
PRONTO spol. s r.o. Jemnice
PROŘEZ, spol. s r.o. Kralice na Hané
PRUMYSLOVESTA, a. s. Brno
PRVNÍ VÍTKOVSKÁ, a.s. Vítkov
PŘEROVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Přerov
PSJ TŘEBÍČ, s. r. o. Třebíč
PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA Brno Brno
PULCO, a.s. Brno - areál AVIA
PURUS - MEDA, s.r.o. Brno
Raab Karcher, technika čerpacích stanic, s.r.o. Praha 10
Radek Beránek Blansko
RADIM BLATNÝ - VEMAG SERVIS BRNO Brno
Radomír Trecha - Compact Zlín 4
Radomíra Gregorovičová Šardice
RAGT Czech s.r.o. Branišovice
RAKOIL, s.r.o. Slavkov u Brna
RAMET s.r.o. Kunovice
RAP, spol. s r.o. Mikulov
RAPOS, spol. s r. o. Holešov
REGO s.r.o. Brno
REMAGG TOV, a.s. Vyškov
REMET, spol. s r.o. Brno
RENVODIN-ŠAFAŘÍK, spol. s r.o. Hustopeče
RESPONO, a.s. Vyškov
RETHMANN-VANÍČEK, s.r.o. Třebíč
Rigips, s.r.o. Praha 10 - Malešice
RK-mont, spol. s r.o. Oslavany
Robert Bosch odbytová s.r.o. Praha 4 - Krč
ROPLASTO PROFILE s.r.o. Brno
ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Vyškov
Rostislav Sokol Otaslavice
ROSTROJ, a. s. Rousínov
ROTVEN spol. s r.o. Vyškov
ROUČKA SLATINA, a. s. Brno
ROŽIVA a.s. Klobouky
Rudolf Hádlík, čerpací stanice PHM Hustopeče
RŮŽIČKA Pavel - Tesařství Velké Bílovice
RYBNÍKÁŘSTVÍ POHOŘELICE a.s. Pohořelice
S&K Label spol. s r.o. Praha 6
S. P. M. B., a. s. Brno
S.O.K. mont, s.r.o. Třebíč
S.p. Bytového hospodářství,centrální zdroj tepla Dobruška
S+C ALFANAMETAL, s.r.o. koncern Tršice
S+E Klima kom. spol. Brno
SaKO BRNO Brno
SAKOL, s.r.o. Praha 4 - Michle
SALDOR s.r.o. Brno
SAND TEAM, spol. s r.o. Holubice
SANDY, s. r. o. (F-ŠOHAJ STRÁŽNICE a.s.) Strážnice
SAVA, spol. s r.o. Semily
SD KOVOŠROT s. r. o. Brno
Sdružení hasičů Čech,Moravy a Slezska Bílé Poličany
Sedlecký kaolin, a.s. Božíčany
SERVIS města Skutče Skuteč
Serviscentrum Vysočina s.r.o. Jihlava
SETRA spol. s r. o. Brno
Severka - B, a.s. Blansko
SEŽEV - REKO, s.r.o.   Třešť
SFC Opava, s. r. o. Opava
Schiestl spol. s r.o. Dolní Břežany
SIEMENS Drásov
SIGMA Brno, a.s. Brno
SIGMA GROUP, a.s. Lutín
SIGMA Hodonín Hodonín
SIGMA LUTÍN, a. s. Lutín
SIGMA-ENERGO, s.r.o. Třebíč
SIGNUM spol. s r.o. Hustopeče
SINDAT ENGINEERING PARDUBICE, s. r. o. Pardubice
SITA Bohemia a.s. Praha 3
SITA Moravia a. s. Brno
Sítotisk KD, s.r.o. Brno - Tuřany
SK PLAST, spol. s r.o. Brno
Skanska Prefa, a.s. Praha 2 - Vinohrady
SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o. Znojmo - Přímětice
SKŘIČKA SPORTEX s.r.o. Prostějov
Slavkovské krmné směsi, a.s. Marefy
SLAVONA, s.r.o. Slavonice
SLÉVÁRNA KUŘIM, a. s. Kuřim
SLÉVÁRNA, s. r. o. Nové Město nad Metují
Slezské zemské muzeum Opava Opava
SLOKOV, v.d. Hodonín
Sloubau, s.r.o. Hrotovice
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY, s.r.o. Jihlava
Smurfit Kappa Czech s.r.o. Žebrák
SNAHA, KOŽEDĚLNÉ DRUŽSTVO Jihlava
SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o. Rousínov
SONEX, s.r.o. Olomouc
sorena, s.r.o. Brno
SOU a SOŠ POTRAVINÁŘSKÁ A SLUŽEB Brno
Soukromá zubní laboratoř, Alena Smutníková Vyškov
SOV - trading spol. s r.o. Opava 1
SPALOVNA ODPADU Jan Němeček Prostějov
Spalovna průmyslových odpadů, a.s. Oslavany
SPALOVNA VYSOČANY, a.s. Praha 9
SPECIAL PACKING, s.r.o. Vyškov
Speciální škola Bruntál Bruntál
SPENGLER ANLAGENTECHNIK R+S, s.r.o. Brno
SPOFORT Autolakovna, s.r.o. Brno
Společenství vlastníků bytů Brno
SPOLEČNÝ ZEMĚDĚLSKÝ PODNIK, a.s. Kroměříž
Správa a údržba silnic Jihlava
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, Brno
Správa a údržba silnic, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
Správa budov Rosice, s.r.o. Rosice
SPRÁVA VOJENSKÉHO BYTOVÉHO FONDU Praha, region Brno Brno
STANDARD OIL COMPANY, Novosedly
Stanislav OPLUŠTIL Břeclav 5
STAPO MORAVA, a.s. Brno
STAPPA mix, spol. s r.o. Brno
STARKON NOVÁ ŘÍŠE, spol. s r.o. Bohuslavice
Statek Pohořelice spol s r.o. Pohořelice
Státní léčebné lázně Velké Losiny, státní podnik Velké Losiny
STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO Brno
Stavební bytové družstvo Plzeň - sever Plzeň
STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO SEVER LIBEREC Liberec
Stavební bytové družstvo Žuráň, družstvo Slavkov u Brna
Stavební bytové družstvo Žuráň, družstvo Slavkov u Brna
Stavební podnik Vyškov, a.s. Vyškov
STAVEBNÍ STROJE BRNO, a. s. Brno
Stavební stroje Slavkov u Brna, s.r.o. Slavkov u Brna
STAVIKA, s.r.o. Břeclav
Stavo Artikel, a.s. Otnice
STAVOS - SILNIČNÍ STAVBY, a. s. Brno
STAVUS a. s. Příbram V - Zdaboř
STK - ZENIT, spol. s r.o. Brno
STK STAVOKONSTRUKCE VYŠKOV, s. r. o. Vyškov
STOLAŘSTVÍ F & T, v.o.s. Rajhrad
STOLAŘSTVÍ ŠILHÁNEK Tučapy u Brna
Stolařství Trenz Moravské Bránice
Stolařství u Trávníčků Podivín
Stora Enso Timber HV, s.r.o. Ždírec nad Doubravou
STORY DESIGN, s. r. o. Litomyšl
STOS, s.r.o. Hodonín
STROJÍRNY ČÍHAL, společnost s r.o. Olomouc
Střední odborná škola a Luhačovice
Střední odborná škola a Střední odborné Ivančice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Velké Opatovice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Letovice
Střední odborná škola obchodní Moravský Krumlov
Střední odborné učiliště Želešice
Střední odborné učiliště lesnické Bzenec Bzenec
Střední odborné učiliště nábytkářské Rousínov
Střední odborné učiliště obchodní a OŠ SČMSD Polička
Střední odborné učiliště potravinářské T.G.M. Hodonín
Střední odborné učiliště služeb a obchodu Opava
Střední odborné učiliště spojů a Střední odborná škola, Brno, Čichnova 23 Brno
Střední odborné učiliště strojírenské Třemošnice Třemošnice
STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ technické Hlinsko
Střední odborné učiliště zemědělské Prostějov
Střední odborné učiliště zemědělské Lipník nad Bečvou
Střední odborné učiliště zemědělské Bernartice
Střední průmyslová škola Prostějov
Střední průmyslová škola Jedovnice Jedovnice
Střední zdravotnická škola Brno
Střední zdravotnická škola, Vyšší zdravotnická Třebíč
Střední zemědělská a ekonomická škola v Třebíči Třebíč
Střední zemědělská škola Vyškov
Střední zemědělská škola v Olomouci Olomouc
STS strojní stanice, s.r.o. Hodonín
STV Glass a.s. Valašské Meziříčí
STYL VD KNOFLÍKÁŘŮ Studená
SUMECH 30-246 Kraków
SUMECH ZAKLAD URZADZEŃ TECHNOLOGICZNYCH 30-246 Kraków
SVAN CHRUDIM, s.r.o. Slatiňany
SVBF Praha, regionální správa Brno Brno
SVOS, spol. s r.o. Přelouč
Switch, s.r.o. Brno
Synthon, s.r.o. Blansko
ŠIMBERA, s.r.o. Dolní Kounice
ŠKODA LIAZ, a. s. Jablonec nad Nisou
ŠKODA SERVIS Ivančice
ŠKOLKY LITOMYŠL, s.r.o. Litomyšl
ŠKOLNÍ STATEK BOSKOVICE Boskovice
Školní statek Třebíč Třebíč
ŠKROBÁK STOLAŘSTVÍ Velké Bílovice
ŠKROBÁRNA BRNO, a. s. Brno
ŠMERAL BRNO a.s. Brno
Štefan Konevič Prostějov
ŠTĚPÁN Vyškov, s.r.o. Vyškov - Dědice
ŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ Šumperk
T.E.Q Hranice s.r.o. Hranice na Moravě
TABO-CS spol. s r. o. Olomouc
TAMOZ spol. s r.o. Tábor
TAŠ - STAPPA beton, spol. s r.o. Zlín
TAT Blansko
TATRAMETAL, s.r.o. Košice Spořice
TECHKO, s.r.o. Brno
TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA, a.s. Bystřice n. Pernštejnem
TECHNOART, a.s. Újezd u Brna
Technologický Park Brno, a.s. Brno
TECHNOPLAST, a.s. Chropyně
TELURIA, spol. s r.o. Letovice
TEMPEX, s. r. o. Uherský Brod
TENZA, a. s Brno
TERCO CB, a. s. Telč
TERO ROSICE, s. r. o. Rosice u Brna
Tesco Stores ČR a.s. Praha 9 - Letňany
Tesla Lanškroun, a.s. Lanškroun
TESLA, a. s. HOLEŠOVICE
TEVAM, a.s. Moravské Budějovice
Teza a.s. IV. Brno
Thermal trend, s.r.o. Starovičky
THERMICA, s.r.o. Ostrava 1
TIPA a.s. Třebíč
Tišnovská dřevovýroba, s.r.o. Tišnov
TOCOEN, s. r. o. Brno
TOČ, s.r.o Dolní Kounice
Tomáš Kašpar Šumperk
Tomax Wood Moravia s.r.o. Třebíč
TON, a. s. Bystřice pod Hostýnem
TOS KUŘIM - OS, a. s. Kuřim
TOS Kuřim, a.s. Kuřim
TOS Znojmo, akciová společnost Znojmo
TOTAL Česká republika, s.r.o. Praha 8
TOVARA s.r.o. Šumná
TPO - SERVIS, s.r.o. Melč
TRADO - SERVIS, s.r.o. Třebíč
TRADO TANK, spol. s r.o. Třebíč
Transgas, s.p. Praha 10 - Strašnice
TRANZA Strojírny, a.s. Chrudim IV
TRANZA, a.s. Břeclav - Poštorná
TRASKO,a.s. Vyškov
TRIDO, s.r.o. Blansko
TROCHTA Petr Benátky
Truhlářství VALENTA & LEBLOCH Velké Bílovice
TRYBOX s.r.o. Hostěradice
Třebíčská tepelná společnost, s.r.o. Třebíč
TS servis, s.r.o. Velké Pavlovice
TSS spol. s r.o. Třebechovice pod Orebem
Uherskohradišťská nemocnice a.s. Uherské Hradiště
UNIBETON, a. s. Brno - Chrlice
UNICON, a. s. Třebíč
UNIKO ZLÍN, a.s. Vizovice
UNIKOS, s.r.o. Šternberk
UNIKOV, spol. s r. o. Vracov
UNIMAL, spol. s r.o. Modřice
UNISTAV a.s. Brno
UNISTO v. o. s. Brno
Úrazová nemocnice v Brně Brno
Ústav pro expertizy a řešení mimořádných situací Brno
Ústav radiační onkologie-klinika rad. onkol. IPVZ Praha 8
ÚSTAV SOCIÁLNÍ PÉČE Hrušovany n. Jevišovkou
Ústav sociální péče Klentnice Klentnice
UVR, a. s. Mníšek pod Brdy
Václav Tupý profiprint Kolín Kolín II
VALAŠSKÉ NÁBYTKÁŘSKÉ DRUŽSTVO Valašské Meziříčí
VARIEL a.s. Zruč nad Sázavou
VELAMOS, a. s. Sobotín
VELOSTEEL TRADING, a. s. Loučná nad Desnou
VELPA plus spol. s r.o. Velká nad Veličkou
VELPA plus, spol. s r.o. Praha 1
VEMAX - k, a. s. Náměšť nad Oslavou
VEP LIGHT CZ s.r.o. Brno
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Brno
Vězeňská služba ČR Malé Svatoňovice
VINNÉ SKLEPY VALTICE, a.s. Valtice
VÍT KONEČNÝ - RENO Ivančice
Vladislav JAROŠEK Mutěnice
VLT Brno, a.s. Brno
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. Praha 10 - Uhříněves
VNV, s.r.o. Vyškov
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Žďár nad Sázavou
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Brno
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Boskovice
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Třebíč
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. Znojmo
Vodní sklo Brno, a.s. Brno
voestalpine PROFILFORM s.r.o. Vyškov
Vojenská ubytovací a stavební správa Brno Brno
VOJENSKÝ OPRAVÁRENSKÝ PODNIK 011, s. p. Mostkovice okres Prostějov
Vojenský opravárenský podnik 026, s.p. Šternberk
VOJENSKÝ ÚTVAR 1848 Olomouc - Chvalkovice
Vojenský útvar 4574 Přerov
Vojenský útvar 7658 Náměšť nad Oslavou
Vojenský útvar 8280 Prostějov
Vrána Josef Hovorany
Vrána, s.r.o. Rousínov
VŠEOBECNÁ FAKULTNÍ NEMOCNICE v Praze Praha 2
VUCHZ, a.s. Brno
Vých. ústav pro mládež a Střední odb. učiliště Střílky
Výchovný ústav pro děti a mládež v Moravském Krumlově
Výchovný ústav s léčebným režimem drogových závislostí pro mládež Žulová
VYMYSLICKY a. s. Brno
Vysoké učení technické v Brně Brno
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola Kopřivnice
Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod
Výzkumný ústav bramborářský Havlíčkův Brod
WAREX, spol. s r.o. PRAHA, závod Kunovice Kunovice
WOODSTOCK s.r.o. Rájec - Jestřebí
Worthington Cylinders a.s. Hustopeče
XAVEROV, a. s. Praha 4 - Libuš
Základní škola Litovel
Základní škola Slavkov u Brna
Základní škola Vyškov
Základní škola Brno
Základní škola Boskovice
Základní škola a mateřská škola  Vladislav Vladislav 203
Základní škola a Mateřská škola Křtiny Křtiny
Základní škola a Mateřská škola Sedlec Sedlec u Mikulova
Základní škola Bítov Bítov
Základní škola Blansko Blansko
Základní škola Bouzov Bouzov
Základní škola Černá Hora Černá Hora
Základní škola Dvorce Dvorce
Základní škola Dyjákovice Dyjákovice 234
Základní škola Jedovnice Jedovnice
Základní škola Lubnice Lubnice
Základní škola Mokrá Mokrá
Základní škola Otnice Otnice
Základní škola Rousínov, okres Vyškov Rousínov
Základní škola Ruda nad Moravou, Ruda nad Moravou
Základní škola Rudíkov Rudíkov
Základní škola Třebíč Třebíč
Základní škola Velké Opatovice Velké Opatovice
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, Kuřim
ZD HOLDING Velké Bílovice
ZD Klučov - Lhota, družstvo Klučov
ZD Výčapy, družstvo Třebíč
ZDENĚK KŘEMEČEK - CHOV PRASAT Jevišovka
Zdeněk Píro - stolařství Černá Hora
Zdeněk Stoklásek Šubířov-Chobyně
Zdeněk Šrubař - stolařství Ivanovice na Hané
ZEFA Tvrdonice, a.s. Modřice
ZELENÁ HORA, stavební bytové družstvo Žďár nad Sázavou
ZELENINA BRNO, a.s. Třebíč
ZEMĚDĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO Blučina Blučina
Zemědělská  a dopravní technika, spol. s r.o. Nové Veselí
ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO Senice na Hané
ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO  MORKOVICE Morkovice
Zemědělské družstvo "AGROHOLDING" Bernartice
Zemědělské družstvo Budišov Budišov
Zemědělské družstvo HODONICE č.p. 258, Hodonice č.p. 258
Zemědělské družstvo Kožichovice Třebíč
ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO Lesonice Lesonice
Zemědělské družstvo Nechanice Nechanice
Zemědělské družstvo Okříšky, družstvo Okříšky
Zemědělské družstvo Olšany-Hablov Olšany u Prostějova
Zemědělské družstvo Rakvice Rakvice
Zemědělské družstvo vlastníků  Manětín Manětín 263
ZEMĚDĚLSKÉ OBCH. DRUŽSTVO VRCHY Borová
ZEMĚDĚLSKÉ OBCHODNÍ DRUŽSTVO Loštice
Zemědělské obchodní družstvo HANÁ Švábenice 348
Zemědělské obchodní družstvo Kámen Kámen
Zemědělské zásobování a nákup Vyškov, a. s. Vyškov
ZENZA Znojmo, a. s. Znojmo
ZERA Rájec a. s. Rájec-Jestřebí
ZETOR, a. s. Brno
ZEV Šaratice, a.s. Šaratice
ZEVETA AMMUNITION a. s. Bojkovice
ZEVETA Bojkovice a. s. Bojkovice
ZEVETA MACHINERY a. s. Bojkovice
ZEVO, spol. s r.o. Jevišovice
ZNORA, s.r.o. Znojmo
ZPA Brno, spol. s r. o. Brno
Zvláštní škola internátní Radkov - Dubová Radkov - Dubová
ZVOZD"Horácko", družstvo Opatov na Moravě
ZVVZ a.s. Milevsko
ZZN Břeclav a.s. Břeclav
ZZN Skalice nad Svitavou, a.s. Skalice nad Svitavou
ZZN Skalice nad Svitavou, a.s. Skalice nad Svitavou
Železárny Veselí akciová společnost Praha 1
ŽIOS, a. s. Brno
Životní prostředí s.r.o. Luleč
ŽOS NYMBURK, a. s. Nymburk

 

SEKO BRNO, spol. s r. o.